Hlavní navigace

Zaměstnání a živnost

  • (neregistrovaný) 90.180.229.---

    29. 1. 2020 12:38

    Dobrý den, náhodou jsem zjistila, že náš zaměstnanec-nástup srpen 2019, je od prosince zapsán v Živnostenském rejstříku. Můžu mu provést roční zúčtování daní? Děkuji za info

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2020 12:55

      . (neregistrovaný) 185.63.98.---

      Požádal o RZD? Doložil potřebné doklady? Pokud ano a má ostatní věci doloženy v pořádku, tak jeho živnost neřešte. Také z ní nemusel mít vůbec žádné příjmy, nebo příjmy nepřesáhly částky uvedené v § 38g pro povinné podání DAP. Je jeho zodpovědností, co vyplní a podepíše v žádosti o RZD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).