Hlavní navigace

Roční zúčtování daní- nezdanitelné položky ZD

  • (neregistrovaný) 82.202.99.---

    29. 1. 2020 15:01

    Dobry den,
    rada bych se zeptala, zda je mozne do rocniho zuctovani dani uplatnit jako nezdanitelnou polozku ZD poplatek za kvalifikacni kurz pro asistenty pedagoga? Kurz je akreditovany MSMT CR a byla jim ziskana odborna kvalifikace k vykonu cinnosti AP. Lze na to aplikovat par.15 odst.8- uhrady za zkousky overujici dalsi vzdelavani do 10tis.Kc?
    Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2020 15:44

      vladík

      Hledejte ještě v Zákoně č.179/2006 Sb.o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání, myslím, že §15/8 ZDP hovoří o úhradě za zkoušky ověřující výsledky dalšího vzdělávání podle výše uvedeného zákona.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).