Hlavní navigace

daň z nemovitosti

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9197:----:----:----:----:----

    2. 2. 2020 14:01

    Dobrý den
    chtěl jsem se zeptat ohledně podání daně z nemovitosti . Musím podávat daňové přiznání kdzž už jsem ho jednou podával a teď už mi chodí jednou za rok, že to mám zaplatit. Tak nevím jestli to musím vyplňovat nebo ne?
    Děkuji a přeji všem hezký den
    H.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2020 15:17

      . (neregistrovaný) 185.63.98.---

      Zákon č. 338/1992 Sb.
      ČÁST ČTVRTÁ SPRÁVA DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ
      § 13a Daňové přiznání
      odst. 1) věta druhá a násl. + odst. 2)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).