Hlavní navigace

Přijetí fin. daru na inv.vozík - zdanění?

  • 10 85.163.108.---

    3. 2. 2020 7:21

    Prosím o radu, paní je odkázaná na inv. vozík. Obdržela od PO finanční přísvěk ve výši 45 tis. Kč (darovací smlouva) na nákupnového vozíku (celkem cca 65 tis.) Musí ona zdanit přijaté peníze?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2020 8:23

      . (neregistrovaný) 185.63.98.---

      ZDP § 4a Osvobození bezúplatných příjmů
      písm. j)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).