Hlavní navigace

Program na mzdy VEMA 4 nebo HELIOS ORANGE?

• (neregistrovaný) 82.144.139.---

6. 2. 2020 18:50

Dobrý den, mám možnost vybrat si ze 2 programů na zpracování mezd, Vema4 a Helios Orange. Budu zpracovávat asi 200 zaměstnanců. Máte někdo s těmito programy zkušenost?
    Děkuji za odpověd´

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 2. 2020 15:04

P. (neregistrovaný) ---.113.246.180.static.b2b.upcbusiness.cz

Pracuji 10 let ve Vemě, ten druhý program neznám, takže ho nemůžu hodnotit.

Vema pracuje dobře, dělá aktualizace, výborně přepočítává do minulosti (např. při špatně uplatněném daňovém zvýhodnění kdy zaměstnanec pozdě nahlásí ukončení studia dítěte), mají dobrou zákaznickou podporu - když nevím jak něco zadat, zavolám nebo napíšu a paní mi poradí, jsme na cloudu, takže se může na mě i napíchnout a podívat se mi do dat a opravit chybu, pořádají pravidelná školení (jak zapracovat novou legislativu do programu), používám jejich aplikaci na elektronické zasílání ELDP, HOZ, Přehledů, Přihlášek/Odhlášek a Příloh na OSSZ, i ty eNeschopenky zatím běží bez problémů.

Trvalo mi trochu déle než jsem pochopila všechny návaznosti, ale jsem spokojená. Tisknu všechny sestavy, statistiky, povinný podíl, rúzná potvrzení pro zaměstnance. V podstatě neřeším nic, co bych musela počítat ručně.

Snad vám to trochu pomohlo.

P.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).