Ne. Buď je opravdu na mateřské, a pak má zaměstnavatele, a potřebujete od něj potvrzení. Nebo nemá zaměstnavatele, pak ale vy si ujasněte pojmy, protože není na mateřské.
Co je to "mateřské"? Chcete správné odpovědi - uvádějte správné informace.
Čerpá mateřskou dovolenou u svého zaměstnavatele a současně pobírá peněžitou pomoc v mateřství?
Nebou pouze pobírá pobírá peněžitou pomoc v mateřství?
Nebo co přesně je ve Vašem podání "je na mateřské" ?
Předpokládám, že máte dobře ošetřeno to Čestné prohlášení od (pro firmu) úplně cizí osoby v rámci GDPR. Protože toto jde nad rámec zákona. Že máte její souhlas se zpracováním a archivací osobních údajů. Atd.
Vám také děkuji za odpověď. Ono to není tak jednoduché. Družka zaměstnanci sdělí, že je na mateřské - tečka. Když z ní chcete dostat více, tak je to nadlidský úkol, protože ona Vám sdělí, že to neví a že jí to nezajímá (zajímají ji pouze peníze). Člověk se neustále vzdělává a učí.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
11. 2. 2020 10:09
Prosím o sdělení, zda postupuji správně. Zaměstnanec má s družkou dítě, které se narodilo v říjnu 2019. Rodný list, kde je zapsán jako otec přinesl až v prosinci, takže slevu na dítě dostal až ve mzdě za prosinec. Uvažuji správně, že v ročním zúčtování mezd mu dám slevu na dani za 3 měsíce ?
Děkuji za odpověď