Hlavní navigace

autorské příjmy

  • (neregistrovaný) 185.243.172.---

    25. 3. 2020 19:26

    Dobrý den.
    Prosím o radu. Mám živnost na nákup a prodej a tuto činnost vykonávám. Vedu daňovou evidenci. V roce 2019 jsem ale ještě měla příjmy podle autorského zákona, zhruba 25 tis.kč. Mohu na tyto příjmy uplatnit výdaje %??A v jakém § mám vykázat v daňovém přiznání? Nebude problém, když v § 7 vedu daňovou evidenci??? Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).