Ano, dám vědět. Ani školitelka se s touto formulací ještě nesetkala. Čekám na vyjádření od soudu s tím, že jsem napsala konkrétní mzdu a ať napíšou, kolik z toho mám srazit a jak, podle jejich návodu. Pokud soud odpoví. Stává se mi, že od nich přijde odpověď až po měsících, když už si stejně musím se srážkou poradit sama. Ale pokutou hrozí vždy, to jim jde. Hezký den.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
27. 3. 2020 7:42
Dobrý den, prosím Vás o radu ohledně oddlužení zaměstnance, který má zaměstnavatele a zároveň pobírá ČID. Oddlužení přišlo v tomto znění a nevím si s tím rady. Pro zaměstnavatele: plátci mzdy se přikazuje, aby prováděl srážky jako při uspokojení přednostní pohledávky, A TO BEZ ODEČTENÍ ZÁKLADNÍ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY, SNÍŽENÉ O 2 000,--. Na OSSZ dorazilo: OSSZ se přikazuje, aby prováděl srážky jako u přednostní pohledávky, A TO PO ODEČTENÍ ZÁKLADNÍ NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY. Jak mám prosím postupovat jako zaměstnavatel? Děkuji Hana