Hlavní navigace

Vyplacená náhrada

• (neregistrovaný) 91.192.35.---

7. 4. 2020 13:55

Dobrý den, pro program Antivirus - jak vyplnit kolonku vyplacená náhrada. Smýšlím dobře, že když v březnu je to jen po část měsíce, tak si musím propočítat, kolik dělá Náhrada mzdy - SP-ZP- daň - a to je vyplacená náhrada??? Trošku mne to mate ohledně daně - odpočet, jak to propočítat.... Ale nevím,zda to chápu vůbec dobře. Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 4. 2020 14:02

Líba (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

Tiskopis jsem neviděla, ale určitě jde o náklady zaměstnavatele, takže ZP a SP za zaměstnavatele. Daň je věc zaměstnanců

• 7. 4. 2020 14:39

IN (neregistrovaný) 91.192.35.---

JE tam kolonka náhrada mzdy , ZP a SP. V poznámkách je napsáno -"vyplacená náhrada mzdy", tak nevím jak vyplnit?

• 7. 4. 2020 21:51

aTOM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

Tiskopis sem vyděl. - Mám ho stažený v PC. (včera tak snad je stále aktuální)
      Je tam samostatná kolonka náhrady mzdy za překážky.
      Tzn uvede se 12960,- - viz výpočet
      (např zaměstnanec byl na náhradě 12 dnů*8hod * průměrný výdělek který je třeba 135,- = 12960,-
      Samostatný sloupec je potom ZP samostatný Soc. poj. ( myslím že se sčítá zaměstnanec + zaměstnavatel)
      Daň se v tabule vůbec neřeší - myslím že ta se strhává zaměstnanci ze mzdy a tu nikdo nenahrazuje - pokud se nepletu
      Uvede se postupně pro každého zaměstnance jednotlivé sólo na řádek.
      Ex-cel potom sám přepočítá 80% nebo 60% které náleží jako kompenzace antiviru.
      Tak sem to pochopil já.

• 7. 4. 2020 21:58

aTOM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

Samozřejmě těch 12960 je smyšlených není to žádná konstanta - každému zaměstnanci může vyjít úplně jiná výše náhrady - dle jeho průměru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).