Hlavní navigace

Prodej kanceláře a DPH

  • (neregistrovaný) 193.179.14.---

    17. 4. 2020 8:49

    Dobrý den,

    jsme právnická firma s.r.o. a prodáváme kanceláře. Bude prodej i s 21% DPH? Kolaudace byla již před 10 lety, tak nevím, zda může být prodej osvobozen.

    Děkuji.

    Zina

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 4. 2020 8:53

      Jana N. (neregistrovaný) ---.precheza.cz

      fakturovala bych bez daně ř. 50 DPH
      Pokud s daní pak § 56/6 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).