Hlavní navigace

DPFO - kde uvádět výši vyplaceného ŽIV.POJ.

  • (neregistrovaný) 176.102.144.---

    17. 4. 2020 20:26

    Dobrý den,
    pokud mi bylo vyplaceno životní pojištění, které mi hradil zaměstnavatel, kam mám částku uvést v daň.přiznání FO?
    Jde o §6, ale kam? Jde o částku z které se neodvádí SP a ZP, tak do úhrnu mzdy určitě ne.
    Děkuji za pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).