Hlavní navigace

Home office

• (neregistrovaný) 195.123.245.---

2. 6. 2020 8:24

Dobrý den, potřeboval bych od vás pomoc s dohodnutím home office v práci pro státní podnik.

Jde o to, že díky koronaviru jsem si uvědomil, že dojíždět do práce každý den 2+ hodiny není zrovna moc dobře strávený čas, a navíc prací z domova není nijak ovlivněna moje pracovní výkonnost.

Bohužel jsem narazil na problém s mým vedoucím, který se vůbec nestará o své podřízené a nějaká pracovní pohoda nebo spokojenost zaměstnanců jde také úplně mimo něj, ohledně práce z domova jsem kontaktoval svého vedoucího, který dle jeho slov je malý pán a nechal mě se obrátit na státního tajemníka, který mě přehodil na personální, kde mi oznámili, že vše je v moci mého vedoucího. Díky lidem z personální jsem se dozvěděl, že žádost o HO nemusí být podpořena zprávou od doktora nebo něčím podobným a na ministerstvu je spousta lidí pracující z HO a je úplně jedno, zdali jsou starší mladší nebo mají nějaké specifické důvody, ale důležité je to, že na většině oddělení mají HO všichni co si o něj požádají navíc všechna má práce probíhá na PC tudíž mi tato žádost nepřijde jako něco výjimečného.

Moje žádost o HO byla zamítnuta ředitelkou, se kterou sice moc dobře nevycházím, ale ona již není má vedoucí a ten kdo o tom měl rozhodovat je můj stávají vedoucí. Mé zamítnutí paní ředitelka nepodpořila vůbec ničím a k věci jsem se nemohl ani vyjádřit jediné co se stalo, je že si mě paní ředitelka zavolala k sobě a zde na mě několik minut ječela, že jsem se asi zbláznil za celou dobu mě nepustila ke slovu i když jsem se snažil a jakmile se vykřičela tak de facto utekla.

Mohli byste mi prosím pomoci se sestavením žádost, kterou by moje milá paní ředitelka neodmítla? Děkuji
    Přeji hezký den

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).