Hlavní navigace

Fakturace sluzeb do treti zeme, pronajem prostor v CR

  • (neregistrovaný) 194.213.53.---

    16. 7. 2020 21:46

    Dobry den,

    Prosim o radu, pronajimame prostory kavarny v CR firme se sidlem ve Svycarsku. Fakturovat budu s ceskym DPH 21%, protoze je poskytnuta sluzba na uzemi CR? A radek v priznani DPH tedy c. 1?

    Dekuji moc za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 7. 2020 6:46

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      pokud jde o dlouhodobý nájem, pak jde o osvobozené plnění dle §56a ZDPH, služby související s nájmem fakturujete s DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).