Hlavní navigace

Fakturace služby do usa

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:83cc:----:----:----:----:----

    22. 7. 2020 10:18

    Dobrý den
    prosím moc o radu. Pokud poskytneme firmě se sídlem v USA službu ( testování výrobku), bude místem plnění USA, i když fyzicky bude služba provedena v sídle naší firmy a v tomto případě fakturuji bez DPH. Je to správně?
    Bude fakturace dle §9 odst. 1 ZDPH, ř. 26 přiznání?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).