Hlavní navigace

Emisní povolenky - svařování v ochranné atmosféře CO2

  • (neregistrovaný) 213.211.47.---

    3. 8. 2020 11:55

    Dobrý den,
    nevím, zda se mohu ptát i zde, když tak to prosím vymažte.
    Nemohu nikde najít, zdali se emisní povolenky vztahují i na občasné svařování v ochranné atmosféře CO2. Musíme mít zakoupené emisní povolenky nebo nikoliv?
    Na mzp.cz nemohu nic nalézt a nějak si nevím již rady. Dokázal by mi někdo prosím poradit?

    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 8. 2020 18:28

      Emil2 (neregistrovaný) ---.209.broadband3.iol.cz

      Ani odkaz na zákon jste tam nenašel (v sekci Emisní obchodování)? Začněte § 3 odst. 1) zákona č. 383/2012.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).