Hlavní navigace

Montážní práce CZ firma a DPH

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:83d6:----:----:----:----:----

    3. 8. 2020 22:38

    Dobrý den,
    prosím o radu, zda se u montážních prací zhotovených českou firmou (plátce DPH) pro českou firmu (plátce DPH) na CZ území odvádí klasicky DPH, či zde platí "Daň odvede zákazník"?

    Předem děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 8. 2020 7:37

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      záleží, zda jde o práce dle §92e ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).