Hlavní navigace

Mikolášová

• (neregistrovaný) 31.132.17.---

5. 8. 2020 8:10

Dobry den měla bych totas uz nevím co mam delat zamestnavatrl mi nepati podle plastového vymeru jak ma a nedodržuje ani bezpecnostni prestavky delam uz dva měsíce v kuse bez volba. Před 14dny sem mu nahlasila zr stechto duvodu odchazim. Nadla sem za sebe nahradu a tu doslava tak znechutl ze nenastoupi. Ja mam sjednanou jinou praci a kvůli tomu ze sem samozivitrlka dvou dcer sme na samem dni. On mi vyplácí jen 10 000 a stoho jen zaplatím nájem a uz nam nic nezbude. Zaměstnavatel me dobrovolně pustit nechce a ja tu uz setrvat z existenčnch dudodu uz nemuzu... 10.8.2020 nastuouji do jine prace u presto ze mi vypoved nepodepsal. Porad ctu ze zamestabec nema prava na nic a zanestnavatel ma na vse. Sem uz v tak v kocich ze to musim resit timto zpusovem a cekat od nej zápis do papiru. Mam nejakou sanci vubec normálně odojit.?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 8. 2020 8:53

Jasná (neregistrovaný) ---.228.broadband4.iol.cz

Možnosti máte stejné jak každý jiný člověk. Buď vám zaměstnavatel podepíše dohodu o ukončení pracovního poměru nebo podáte výpověď a poběží vám 2 měsíční výpovědní doba. Když podáte výpověď kdykoliv do konce tohoto měsíce, pracovní poměr bude ukončen 31. 10. 2020. Nemůžete říci 10. 8 nastupuji jinde a ahoj. Zaměstnavatel musí mít taky čas si nají za vás náhradu. To, že vy jste někoho sehnala za vás není podstatné, zaměstnavateli daný člověk nemusel vyhovovat.

• 5. 8. 2020 9:05

Kara1 (neregistrovaný) 185.195.87.---

10tisíc je málo, máte hrubého aspoň ve výši zaručené mzdy? Nepředpokládám, že víte, co to je, ale - jakou práci děláte? Děláte na plný úvazek? Kolik míváte hrubého? A čistého? Uplatňujete daňovou slevu na děti? Dostáváte výplatní lístek? Podívejte se na něj. Dluží Vám nějakou mzdu nebo část mzdy? Pokud ano, tak za který měsíc?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).