Hlavní navigace

Příspěvek na rodičovské

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    5. 8. 2020 9:31

    Dobrý den,
    Chtěla jsem se zeptat jestli má matka 5 měsíčního dítěte nějaký nárok na finanční příspěvek od otce dítěte , kromě výživného na dítě . Pokud ano , kolik ?

    Děkuji
    Jana
    hopejani@yaho­o.co.uk

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 8. 2020 9:54

      Líba (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

      § 920 občanského zákoníku 89/2012 Sb.

      O výši rozhodne soud, pokud jste se nedokázali domluvit sami.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).