Hlavní navigace

Průměrný výdělek

  • (neregistrovaný) 193.86.180.---

    6. 8. 2020 9:16

    Dobrý den, zaměstnanec měl ve 2.čtvrtletí ošetřovné, odpracoval méně než 21 dní. Můžu uvést průměrný výdělek takový jako byl počítáný z výdělků z 1.čtvrtletí?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 8. 2020 9:56

      Ivana (neregistrovaný) 193.86.180.---

      A můžu ho stanovit tak, že vzhledem k tomu, že byl na ošetřovném a neměl prémie, tak použiji ten předchozí průměrný výdělek? Protože kdyby pracoval, prémie by měl.

    • 9. 8. 2020 0:59

      iva.

      Pravděpodobný znamená "kolik by si vydělal, kdyby pracoval" - § 355 odst. 2 zákoníku práce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).