Hlavní navigace

KH a pozdě dodaná fa v RPDP

  • (neregistrovaný) 37.48.50.---

    6. 8. 2020 9:30

    Dobrý den, v 8/2020 jsme obdrželi fa s duzp 5/2020. Na faktuře jsou plnění, jak v běžném režimu, tak v RPDP. U nás, odběratele, nutno krátit na vstupu koeficientem. U prací v RPDP se jedná o daň ve výši 180,- KČ. Je nutno podat dodatečně přiznání a KH za 5/2020? Nebo můžeme zahrnout do 8/2020? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 8. 2020 17:03

      Emil2 (neregistrovaný) ---.209.broadband3.iol.cz

      Můžete zahrnout do srpna, FÚ se s tím a váma vypořádá podle § 104.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).