Hlavní navigace

Odstupne v insolvenci

  • (neregistrovaný) 2a03:c20:d50:----:----:----:----:----

    8. 8. 2020 8:24

    Dobry den,
    zamestnsnci bylo vyplaceno odstupne, je za 5mesicu. Bude vyplaceni jednorazove. Bude pouzita jen jedna nezabavitelna castka? Jak se to pocita? Diky
    Jkl

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 8. 2020 0:20

      iva.

      Odpoví Vám § 299 odst. 4 OSŘ (občanský soudní řád):
      "Z odstupného se srážky vypočítávají zvlášť z každého násobku průměrného výdělku, měsíčního platu, služebního příjmu, služebního platu nebo odměny, ze kterých byla odvozena výše nebo minimální výše odstupného stanovená jinými právními předpisy ..."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).