Hlavní navigace

Víno - dar?

  • (neregistrovaný) 176.102.144.---

    30. 8. 2020 21:12

    Dobrý den,
    může být alkohol - víno opatřené logem firmy, které se rozdává stálým odběratelům k výročí založení firmy daňově uznatelný náklad a nárok uplatnit DPH v plné výši na vstupu? Cena jedné nakupované láhve s logem naší firmy je 180,-Kč bez DPH.
    Mohu v tomto případě uplatnit §25 / odst. 1t ?
    Jakou máte s tímto zkušenost z praxe. Dokládáte k faktuře jako přílohu fotografii propagačního či reklamního předmětu?
    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2020 8:24

      vladík

      Pokud to bude tiché víno, není s tím problém, fotografie k fa myslím není nutná, spíše bych ji měla po ruce včetně seznamu těch odběratelů, kterým jsem to vína dala pro případnou kontrolu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).