Hlavní navigace

Potvrzení o výši čtvrtletního příjmu

  • (neregistrovaný) 141.170.144.---

    15. 9. 2020 14:03

    Dobrý den, prosím o pomoc s vyplněním potvrzení o výši čtvrtletního příjmu pro přídavky na dítě - je tam kolonka jestli zaměstnanec je nebo není registrován na FÚ a v případě, že je, tak se má doplnit název FÚ a přidělené DIČ.

    On má přidělené IČO ale živnost má pozastavenou, DIČ nemá. Takže?

    Děkuji a hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 9. 2020 15:01

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Každý podnikatel, který se na FÚ registroval k nějaké dani, má přiděleno DIČ. Takže pokud při "pozastavení" živnosti neukončil na FÚ registraci k daním, tak je stále registrován a má přiděleno DIČ.
      Daňové identifikační číslo - Daňový řád § 130

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).