Hlavní navigace

DPH služby Litva.

  • (neregistrovaný) 95.173.83.---

    18. 9. 2020 9:39

    Dobrý den, prosím o radu. Jsme dopravci a německá firma se sídlem v Litvě si objednala přepravu z Německa do Litvy. Fakturace bude do Litvy (netuším, ale chtějí to tak). Můžu dát bez DPH, jako službu v rámci EU? Nevím, zda je místo plnění DE nebo Litva, když jede přes více zemí.... Nevím, zda to má na něco vliv. Děkuji. Š.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2020 12:10

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      místo plnění je dle §9/1 ZDPH v zemi, kde má odběratel sídlo
      faktura bez DPH, ř. 21 přiznání a SH kód 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).