Hlavní navigace

Faktura vydaná EU

  • (neregistrovaný) 89.233.181.---

    25. 9. 2020 19:14

    Dobrý den, prosím o radu. Mám vystavit fakturu pro firmu plátce DPH z EU za službu (občerstvení) v ČR od plátce DPH českého. Vystavím fakturu s DPH? jaké bude členění DPH? děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2020 20:53

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      u stravovacích služeb je místo plnění dle §10c ZDPH v zemi, kde jsou skutečně poskytnuty, pokud je to v ČR, tak fakturujete s DPH

    • 26. 9. 2020 13:22

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      vždy do A.5, protože nefakturujete tuzemské osobě povinné k dani

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).