Hlavní navigace

Na fa není duzp

  • 195.113.192.---

    8. 10. 2020 12:40

    dobrý den,
    prosím o radu, mám fakturu dodavatel - plátce, CZ, nám vystavil fakturu, kde není uvedeno duzp, ale pouze datum vystavení, datum splatnosti, datum dodání sl./tov., duzp můžu brát jako datum dodání? děkuji moc za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2020 13:03

      T. (neregistrovaný) ---.slapnet.cz

      Dobrý den, pak je den zd. plnění stejný jako den vystavení d.d.- zákon o DPH §29 g), h).
      Řekla bych, že doklad je správně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).