Hlavní navigace

Noční

  • (neregistrovaný) 188.246.111.---

    17. 10. 2020 6:32

    Dobrý den,

    když dělám noční nastupuju v neděli večer a končím v pondělí ráno - (od 22 do 6) a v neděli je státní svátek, mám nárok na příplatek za svátek?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2020 12:35

      Aion (neregistrovaný) ---.164.broadband5.iol.cz

      Záleží na tom. jak váš zaměstnavatel den svátku posuzuje - buď kalendářně, nebo podle § 91 odst. 6 ZP.
      Za práci ve svátek přednostně náleží náhradní volno, příplatek musí být dohodnut.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).