Hlavní navigace

Zápočtový list

  • (neregistrovaný) 93.153.41.---

    24. 11. 2020 14:00

    Dobrý den,

    zaměstnankyni,která dělala ve firmě na dobu neurčitou se předělávala dodatkem smlouva na dobu určitou,nastupovala na jinou pozici.30.11.2020 jí končí pracovní poměr,jak to bude prosím se zápočtovým listem?Měla by dostat dva,každý na tu danou pozici?Předtím do května 2020 na pozici v kanceláři a od května doteď na pozici úplně jiné.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 11. 2020 14:11

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Zákoník práce § 313 odst. 1)
      Je tam uvedeno, že se tento dokument vystavuje při ukončení pracovní pozice, nebo při ukončení pracovního poměru?

    • 24. 11. 2020 14:28

      Jája (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

      Až při ukončení pracovního poměru.A prosím pozice tam uvedu obě nebo jenom tu jednu poslední?

    • 24. 11. 2020 17:17

      dann (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

      § 313

      (1) Při skončení pracovního poměru nebo právního vztahu založeného dohodou o pracovní činnosti nebo dohodou o provedení práce, pokud dohoda o provedení práce založila účast na nemocenském pojištění podle jiného právního předpisu114) anebo pokud byl z odměny z této dohody prováděn výkon rozhodnutí nebo exekuce srážkami ze mzdy116), je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci potvrzení o zaměstnání a uvést v něm

      a) údaje o zaměstnání, zda se jednalo o pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti a o době jejich trvání,

      b) druh konaných prací,

      c) dosaženou kvalifikaci,

      d) odpracovanou dobu a další skutečnosti rozhodné pro dosažení nejvýše přípustné expoziční doby,

      e) zda ze zaměstnancovy mzdy jsou prováděny srážky, který orgán srážky nařídil, v čí prospěch, jak vysoká je pohledávka, pro kterou mají být srážky dále prováděny, jaká je výše dosud provedených srážek a jaké je pořadí pohledávky,

      f) údaje o započitatelné době zaměstnání v I. a II. pracovní kategorii za dobu před 1. lednem 1993 pro účely důchodového pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).