Hlavní navigace

Pausalni dan

  • (neregistrovaný) 185.32.182.---

    30. 11. 2020 23:42

    Dobry vecer, Prosim o odpoved, zda
    musi OSVC. , ktera dani pausalem, vystavovat take na prodej zbozi paragon nebo danovy doklad . Pokud ano, co mu to uklada? Pokud zasila zbozi treba pres s-bazar, muze to posilat zcela bez dokladu?
    Dekuji za odpoved.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 12. 2020 15:12

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      § 16 Zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele

      + pokud se na Vás vztahuje, tak § 18 odst. 1 písm. b) + § 20 Zákona č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb

      Neuvádíte, zda jste plátce DPH. To byste pak měl ještě povinnost vystavovat daňové doklady podle Zákona o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).