Tak pokud jde o OČR na školáka, kvůli zavřeným školám, tak to nejde. On vám musí dát žádost o ošetřovné s vygenerovaným číslem , vyplněnou a podepsanou. Tu pak naskenujete a s doplněnými záznamy zaměstnavatele pošlete na OSSZ + NEMPRI. I v NEMPRI budete uvádět to vygenerované číslo.
Abych pravdu řekla, já bych to třeba taky nevyplňovala. Když už bych chtěla být hodná, tak bych jen vygenerovala to číslo, pak už to na tisk pustí a nechala ho to vyplnit ručně. Kdo ví, jak to má s těma víkendama a co uplatní manželka. Případně ho odkažte na stránky MPSV, tam má video, co a kam se vyplňuje.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Novela napravuje dopady změn v penzijním spoření
Daňový trik mezi taxikáři odhalen. Stát měl přijít o 300 milionů korun
Finanční správa zkrátí otevírací dobu. Změna začne platit už od července
Seniory připravují o celoživotní úspory. Tohle jsou nejčastější triky podvodníků
Poplatky za televizi a rozhlas mají skončit. Vláda odsouhlasila zásadní změnu
Od nosičů kufrů k luxusu: Neuvěřitelné příběhy, které stvořily největší módní impéria
1. 12. 2020 10:35
Dobrý den! Zaměstnanec donesl ručně vyplněný Výkaz péče o dítě.....
Elektronicky ho neodeslal. Stačí tento formulář naskenovat a poslat na sociálku přes datovou schránku nebo ho musím přecvakat znovu do formuláře, aby se dal poslat elektronicky a bylo mu přiděleno číslo?
Za měsíc říjen neuplatňoval, ale uplatňovala jeho partnerka. V měsíci listopad se o péči střídali.
Moc děkuji