Hlavní navigace

Povinnost auditu

  • 37.48.19.---

    2. 12. 2020 20:45

    V letošním roce 2020 naše s.r.o. překročí poprvé za svoji existenci částku 80 000 000 a aktiva 40 000 000 Kč Jsme povinni již letos mít k účetní závěrce audit, nebo až pokud přesáhneme tuto částku i v roce 2021? Děkuji Tichák.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 12. 2020 8:56

      vladík

      Povinnost auditu budete mít až za rok 2021, pokud v tom roce opět dosáhnete nebo překročíte 2 z kritérií uvedených v § 20 ZÚ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).