Jedná se opravdu o tenisový loket a ne o jiné poranění? Byl s tím u lékaře? A co na to jeho přímý nadřízený? Účetní přece nerozhoduje o tom, zda se jedná o pracovní úraz či nikoliv, případně o jiné poranění. On mu s tím stále přiděluje práci? Na dispečinku se vede kniha úrazů, nebo proč to tam hlásil? Kdy to hlásil? Byl někdo svědkem vzniku úrazu? Bylo provedeno šetření vzniku úrazu a k jakému dospělo závěru? Mnoho otázek těžko odpovídat.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Mělo ulevit od administrativy, v praxi však JMHZ podle firem přináší pravý opak
Ochrana obchodního tajemství se změní. Nový zákon má pomoci hlavně menším firmám
Tepláky na schůzce i tetování. Sítě bouřlivě řeší, kde končí letní dress code
Firmám během léta hrozí problém s novým hlášením. Stačí přitom jediná kontrola
Nikdy jste nic nedlužili, přesto můžete skončit v exekuci. Tento dopis neignorujte
Ode dneška se mění datové schránky. Miliony uživatelů čeká nová adresa
22. 12. 2020 10:59
Dobrý den, mám dotaz, zaměstnanec nahlásil na dispečink, že opravoval pneumatiku a hnul si s loktem, že si udělal tenisový loket, dne 11.12.2020. Do účtárny nikdo nic nenahlásil, až dnes mi volali, jestli to může být jako pracovní úraz. Neschopenku zaměstnanec nemá. Děkuji za názory.