Hlavní navigace

Podklady k ročnímu zúčtování, úřad práce

  • (neregistrovaný) 85.135.119.---

    2. 1. 2021 3:50

    Dobrý den, prosím, když budou zaměstnanci požadovat provést roční zúčtování a nastoupili k nám v průběhu roku 2020, tak od bývalého zaměstnavatele musí donést potvrzení o zdanitelných příjmech, to je jasné. Pokud nějakou dobu byli i na úřadu práce, musí tu dobu taky nějak doložit, musí donést potvrzení? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2021 14:47

      katka2 (neregistrovaný) 2a01:c50e:c902:----:----:----:----:----

      Ne. Jednak dle zákona takové potvrzení požadovat nemůžete, a stejně z evidence nevyčtete, jestli měl nějaké příjmy nebo neměl.

    • 3. 1. 2021 9:20

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Pokud bude zaměstnanec ochotný, tak by nebylo možná od věci, pokud by na druhé straně formuláře Žádosti o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za období do "Dalších záznamů" uvedl, že byl od-do uchazečem o zaměstnání registrovaným na ÚP a neměl žádný zdanitelný příjem podle § 6 ZDP, podrobený "zálohové" dani.

    • 6. 1. 2021 23:04

      ... (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

      Když mi zamec nepřinesl potvr. od ÚP, neudělala jsem mu RZ, ale DAP na FÚ. A FÚ mu pak TF, že má chybějící dobu doložit. Musel jim dodat Čestné prohl., že byl osobou bez zdanit. příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).