Hlavní navigace

Výdejní okýnko - antivirus B

 • (neregistrovaný) 85.160.5.---

  4. 1. 2021 8:23

  Dobrý den, prosím o radu.
  Firma má obchody, které jsou z nařízení vlády uzavřeny.
  Za listopad a prosinec uplatňuji A+.
  Pokud otevřou v lednu výdejní okýnko, bude v obchodě jedna prodavačka, tak na tu si budu uplatňovat už jen Antivirus B ? Můžu tam postavit jen brigádnici na DPP a neuplatňovat nic?
  Děkuji MOC !

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 1. 2021 12:05

   katka (neregistrovaný) 94.230.149.---

   Nemůžete uplatňovat antivirus na mzdu. Antivirus je na náhradu mzdy, pokud zaměstnanec v pracovním poměru nepracoval, pobírá náhradu mzdy a za tu můžete žádat dotaci v režimu A+ (pouze za dny, kdy bylo uzavřeno nebo významně omezeno). Pokud postavíte brigádníka k okénku, dostane odměnu a zaměstnanec bude tedy dostávat náhradu mzdy, na kterou můžete a nemusíte uplatnit dotaci .. Dle mého to ale nebude Antivirus B, ale Antivirus A+.

  • 5. 1. 2021 16:05

   Petra123 (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

   Katko děkuji za odpověď. Antivirus A+ bude na zaměstnance, pokud bude u výdejního okýnka stát brigádník. Pokud by stál u výdejního okýnka zaměstnanec, tak bych na něho uplatnila Antivirus B.

  • 5. 1. 2021 20:05

   Janička322 (neregistrovaný) ---.avonet.cz

   Dobrý den, pokud bude stát u okýnka zaměstnanec, musíte mu za tu dobu vyplatit mzdu a nemůžete žádat o kompenzaci z programu Antivirus. Osobní zkušenost: restaurace má 8 zaměstnanců, pět zůstane doma na překážkách, bude jim vyplacena 100% náhrada mzdy. Můžu požadovat kompenzaci 100% z Antiviru A+.
   Na provoz výdejního okýnka stačí tři zaměstnanci, bude jim vyplacena mzda. Proč by pracovali za stejné peníze jako ti, kteří jsou doma??? Dám jim tedy víc, ale tržby jsou oproti běžnému provozu minimální. Z toho vyplývá, že se mi výdejní okénko otvírat nevyplatí. Bohužel...........

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).