Hlavní navigace

Protokol o platbě daně paušální částkou

  • (neregistrovaný) 194.228.59.---

    4. 1. 2021 20:18

    Dobrý den, registroval jsem se k platbě daně paušální částkou od roku 2021. Mám dotaz, jakým způsobem a za jak dlouho od předání formuláře "Oznámení o vstupu do paušálního režimu..." na FÚ mně bude udělen "Protokol o platbě daně paušální částkou"?
    Děkuji za informaci...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 1. 2021 22:12

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Žádný "Protokol o platbě daně paušální částkou" Vám podle ZDP udělen nebude.
      Porovnejte ZDP § 7a odst. 7) podle znění do 31.12.2020 a současný stav § 7a

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).