Hlavní navigace

Odpočet DPH - mobil za korunu

  • (neregistrovaný) 88.146.204.---

    18. 1. 2021 19:49

    Lze uplatnit odpočet DPH při úhradě zboží z bodového účtu zákazníka? Na dokladu je uvedeno: zboží cena bez DPH, DPH, s DPH
    sleva z HW banky mínus cena bez DPH, DPH, s DPH.
    K úhradě 0,82 základ daně, 0,18 DPH, celkem 1Kč.
    Můžeme si uplatnit vratku DPH za zboží nebo jen DPH ve výši 0,18 Kč? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 1. 2021 19:55

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      ZDPH § 36 odst. 5)
      Nelze uplatnit odpočet DPH vyšší, než je uvedený na daňovém dokladu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).