Zdravím, bylo jich více ...
https://businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1626019/#o1648987
Už ano, za říjen jsem napsal jedno a Praha 3xproplatila. Listopad jsem vyplnil jen nařízení "nouzový stav" - Praha jedno bez protestů proplatila, druhé a třetí postoupila do Jablonce a do Jindřichova Hradce a z obou mě vyfakali. Tak sjíždím vládyweb a vypisuju čísla jako troglodyt. A musím se chladit v závěji, kdykoli mi někdo řekne "to se máš, teď musíš mít málo práce ..."
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ klesnou zálohy na sociální pojištění. Žádost o vrácení musí podat elektronicky
Sbohem, Temu? Na sociální sítě padla panika z konce levných nákupů
Snížení záloh na sociální pojištění OSVČ a paušální daně v otázkách a odpovědích
Od července začnou platit nová pravidla pro některé živnosti
Důchody čeká další zásadní změna. Péče o děti se bude počítat výhodněji
Sociálka vyplatila seniorovi jeden z nejvyšších doplatků na důchod
21. 1. 2021 9:08
Dobrý den, prosím, jaké číslo usnesení vlády píšete do vyúčtování Antivirus za prosinec?
Za listopad jsem uváděla 1021. (jsme restaurace)
Děkuji