Hlavní navigace

Musím podávat daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 84.244.91.---

    26. 1. 2021 12:39

    Dobrý den,
    mám živnostensk list, zároveň jsem zaměstnaná. V roce 2020 jsem měla tržbu celkem jen 4000 Kč. Musím podávat daňové přiznání, anebo si mohu nechat spočítat jen vyrovnání daně v práci ?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 1. 2021 13:11

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Minimálně hlášení na FÚ podle Daňového řádu § 136 odst. 5) se nevyhnete. Ani Přehledům na zdravotní a sociální pojištění.
      OT. Občas je snažší než smolit hlášení podle DŘ vyplnit na EPO daňové přiznání a poslat ho na FÚ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).