Srabácky jsme udělali totéž. Nevzpomínám si, zda jsme i odeslali vyplněný výkaz s přepočteným stavem třeba 23,8. Ale určitě jsme vytvořili dopis "oznámení" ve smyslu, že letos nesplňujeme podmínky... Protože jsme trvale už klesli k 22 osobám, další rok jsme neřešili už vůbec. Zdravím
OT. To nebylo "srabácké". To bylo nanejvýše předvídavé.
Sama posílám u svých klientů i "nulová" Kontrolní hlášení, nebo "nulová" Přiznání k silniční dani.
Nejraději bych posílala každý rok i stále stejná řádná Přiznání k dani z nemovitých věcí - co když za pár let se zpětně změní údaje v operátu Katastru nemovitostí a pak FÚ vyměří sankce z celé daňové povinnosti, i když změna daně bude jen pár korun. Ještě jsem posílat nezačala, stále tak nějak věřím v selský rozum, ale kdo ví, co bude. ....
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Finanční správa zveřejnila technické informace a dokumentaci k EET 2.0
Sociální odvody OSVČ klesnou od července, novelu dnes podepsal prezident
JMHZ trápí zaměstnavatele, dodavateli systému ale ministerstvo prodloužilo termín
Zakopat peníze pod jabloň a utíkat. „Lepší penzijko“ schytalo na sítích kritiku
OSVČ klesnou od července zálohy o 715 Kč. Máme návod, jak získat rozdíl od ledna zpět
Reinkarnace Harryho Jelínka? Muž si vydělával prodejem dřeva, které nebylo jeho
29. 1. 2021 21:57
Dobrý večer,
každý rok odevzdavame formulář k plnění povinneho podílu oszp, ale za rok 2020 poprvé prepocteny počet zaměstnanců nedosáhl ani 25. Nemusíme tedy nic posílat, anebo se musí poslat nulový, nebo nějaké oznámení, jako ze jsme nezapomněli, jen se nas to pro tento rok netýká? Velice děkuji za odpověď, jen pro jistotu, děkuji.