Předpokládám, že děláte výplatu za 1/2021, takže napíšete, že jste uplatnila nezabavitelnou částku ve výši 7 873,-Kč.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Mělo ulevit od administrativy, v praxi však JMHZ podle firem přináší pravý opak
Ochrana obchodního tajemství se změní. Nový zákon má pomoci hlavně menším firmám
Tepláky na schůzce i tetování. Sítě bouřlivě řeší, kde končí letní dress code
Firmám během léta hrozí problém s novým hlášením. Stačí přitom jediná kontrola
Nikdy jste nic nedlužili, přesto můžete skončit v exekuci. Tento dopis neignorujte
Ode dneška se mění datové schránky. Miliony uživatelů čeká nová adresa
2. 2. 2021 11:59
Dobrý den,
prosím o radu. Pracovník má insolvenci, nezabavitelnou částku uplatňuje pouze na sebe (rozvedený, bez dětí). PN má déle než 14 dnů, dále vyplácí OSSZ. Jak vypočítám, kolik jsem ze mzdy uplatnila nezabavitelné částky? Děkuji za radu