Předpokládám, že děláte výplatu za 1/2021, takže napíšete, že jste uplatnila nezabavitelnou částku ve výši 7 873,-Kč.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Novela napravuje dopady změn v penzijním spoření
Daňový trik mezi taxikáři odhalen. Stát měl přijít o 300 milionů korun
Finanční správa zkrátí otevírací dobu. Změna začne platit už od července
Seniory připravují o celoživotní úspory. Tohle jsou nejčastější triky podvodníků
Poplatky za televizi a rozhlas mají skončit. Vláda odsouhlasila zásadní změnu
Od nosičů kufrů k luxusu: Neuvěřitelné příběhy, které stvořily největší módní impéria
2. 2. 2021 11:59
Dobrý den,
prosím o radu. Pracovník má insolvenci, nezabavitelnou částku uplatňuje pouze na sebe (rozvedený, bez dětí). PN má déle než 14 dnů, dále vyplácí OSSZ. Jak vypočítám, kolik jsem ze mzdy uplatnila nezabavitelné částky? Děkuji za radu