Hlavní navigace

Ludmila Humpolová

 • 31.31.228.---

  5. 2. 2021 14:04

  Jak na vychytralou a nepoctivou předsedkyni SVJ,která nedodržuje stanovy SVJ- Nepředkládá ke schválení členské schůzi Účetní uzávěrku, nedbalé zápisy/ neobsahují skutečné projednávané věci/ bez razítka....zápisy jsou jen milostivě předány na extra požádání/ ostatní členové to už vše vzdali.
  Majitelka bytu po 9 letech podávala dle stanov SVJ řádné písemné Dovolání ke členům, s upozorňím na tyto nedostatky práce výboru- předáním v zastoupení matky dle Plné moci....Velká mela-p.předsedkyně tento dokument odmítla přijmout, s odůvodněním ,že Plná moc je neplatná/ nehodilo se to prostě p. předsedkyni/ následovalo okamžité ukončení schůze, aniž by se mohli členové k tomu případně vyjádřit.Plná moc je součástí schvalovacího procesu SVJ v roce 2014 / pro NOZ/řádně zaregistrovaná u soudu v Brně...V Plné moci se výslovně uvádí,že matka má plně zastupovat při jednáních SVJ a to ve volbách,podávat návrhy, při diskusi a to po dobu,kdy je majitelka mimo území ČR. Výbor byl upozorněn,že tato Plná moc je platná! zneplatnění této Plné moci může na návrh výboru případně učinit soud......
  Ani v jednom ze zápisů jedinné písmenko,o podání Dovolání dle stanov SVJ , přímp vyslovení neplatnosti Plné moci.Takto se nelze na soud obrátit pro zneužití pravomoci.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 2. 2021 14:29

   xy (neregistrovaný) 46.13.62.---

   nejprve se alespoň trochu seznamte s právními předpisy týkajícími se svj.
   viz vaše - schválení členskou schůzí, bez razítka, a podobné nesmysly.
   ohledně plné moci - kdo vám ji sepisoval? jestli tam máte opravdu, že "že matka má plně zastupovat při jednáních SVJ .... a to po dobu,kdy je majitelka mimo území ČR" - jak prokazuje, že je majitelka v ten moment mimo čr a je tedy oprávněná ji zastupovat?
   co máte o jakémsi "dovolání" přesně ve stanovách? a o zápisech?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).