Hlavní navigace

Školkovné

  • (neregistrovaný) 188.122.222.---

    15. 2. 2021 13:48

    Dobrý den, prosím Vás, vrací se v daních celé školkovné nebo 15% z částky? Jsem zaměstnanec s příjmem do 28 tisíc hrubého. Když je školkovné 5 000,--, můžu počítat zhruba s celou částkou nebo jen část z toho? Děkuji Petr

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2021 13:59

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      Sleva za umístění dítěte podle § 35bb ZDP je sleva na dani. Částka "školkovného" bude odečtena od daně. Ne od základu daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).