Hlavní navigace

Který základ daně použít na výpočet odpočtu daru?

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:c000:----:----:----:----:----

    16. 2. 2021 13:17

    Zdravím! Mám OSVČ, který má příjmy za § 6, 7 a 9. Jako OSVČ poskytl dary 2 x 10tis. Jde mi o to, z kterého základu daně vypočítávám hranici možného odpočtu daru? Z toho "konečného" uvedeného na ř. 45? Nebo se to týká jen dílčího základu za § 7? Prosím Vás o radu. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).