Hlavní navigace

Roční zúčtování daně - přeplatek

  • (neregistrovaný) 78.108.156.---

    18. 2. 2021 12:59

    Dobrý den, jak vysoký přeplatek musím mít při ročním zúčtování, aby mi ho zaměstnavatel vrátil, popřípadě kde bych to našel v zákoně?
    Moc děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 2. 2021 13:09

      . (neregistrovaný) 5.181.92.---

      ZDP § 35d odst. 8)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).