Hlavní navigace

Smlouva o nájmu

  • (neregistrovaný) 62.209.196.---

    22. 2. 2021 16:33

    Dobrý den, prosím jsme plátci DPH a budeme uzavírat smlouvy o nájmu prostoru sloužícího podnikání ( jedná se o nebytové prostory ). Nájemné bude osvobozeno od DPH dle § 56a. Nájemné bude hrazené čtvrtletně a to vždy do 15 dne prostředního měsíce tj. 15.2., 15.5...….. můžeme napsat do smlouvy, že se bude jednat o datum uskuteč. zdanit. plnění tj. 15.2., 15.5...…. nebo datum DUZP bude datum, kdy nám budou peníze doručeny na účet ? Nemůžu dohledat jaké datum v tomto případě bude DUZP § 21 odst. 9.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).