No právě, že nevím jak to brát..jestli jako OSVČ hlavní,když jsem neměla žádný příjem nebo stále vedlejší když byla smlouva v zaměstnání. Zdravotní jsem neplatila, protože 03-08 byly zálohy pro OSVČ odpuštěny ajá to brala jako že jsem OSVČ hlavní, když nepracuji, ale ted právě nevím jestli je to tak dobře -:(
V době, kdy jste měla neplacené volno, za Vás platil zdravotní pojištění stát? Nebo zaměstnavatele a Vy jste mu (zaměstnavateli) ZP platila? Nebo jste zaměstnavateli nahlásila, že jste jako OSVČ na hlavní činnost a že si budete platit zdravotní pojištění jako OSVČ?
Máte inventuru od ČSSZ 2020 a od ZP 2020 (posílali na konci ledna, na začátku února 2021)?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Finanční správa zveřejnila technické informace a dokumentaci k EET 2.0
Sociální odvody OSVČ klesnou od července, novelu dnes podepsal prezident
JMHZ trápí zaměstnavatele, dodavateli systému ale ministerstvo prodloužilo termín
Zakopat peníze pod jabloň a utíkat. „Lepší penzijko“ schytalo na sítích kritiku
OSVČ klesnou od července zálohy o 715 Kč. Máme návod, jak získat rozdíl od ledna zpět
Reinkarnace Harryho Jelínka? Muž si vydělával prodejem dřeva, které nebylo jeho
25. 2. 2021 19:38
Prosím poradí mi někdo z Vás jak vyplnit přehledy, když jsem měla trochu komlikovaný rok 2020:
OSVČ+Zaměstnání 01-02 jsem pracovala od 03-08 celé měsíce neplacené volno.Smlouva v zaměstnání ukončena k 31.8.2020
Od 09 jako OSVČ hlavní,placeny zálohy. Můžu být OSVČ hlavní po celý rok, když jsem měla 6 měsíců neplacené volno bez příjmu ze zaměstnání?Děkuji.