Hlavní navigace

ELDP při ID 3.stupně

  • (neregistrovaný) 194.228.151.---

    1. 3. 2021 8:04

    Dobrý den,
    prosím, bude se u zaměstnance s ID 3.stupně uvádět nemoc i v odečtených dobách jako u starobního důchodce? Nějak nemůžu pochopit § 16 odst. 4 písm. a) zákona č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění...
    Mám ID 3.stupně, celý rok zaměstnaný, 136 dnů nemocný.
    Bude správně 1++ N Dny 366 Vyl.d.136 Vym.základ xxx tis. Doby odečt.0?
    Předem děkuji za pomoc. Jarka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2021 10:17

      Jasná (neregistrovaný) ---.228.broadband4.iol.cz

      Není zač, pěkný den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).