Hlavní navigace

Sleva na dítě v dočasné ústavní péči

  • (neregistrovaný) 217.66.185.---

    1. 3. 2021 19:30

    Mohu uplatnit slevu na dítě, které je svěřeno soudem k dočasné ústavní péči?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2021 10:39

      vladík

      možná to je § 35c) odst.7 ZDP ..." dočasný pobyt dítěte mimo společně hospodařící
      domácnost nemá vliv na uplatnění dańového zvýhodnění "...?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).