Informace k podepisování dokumentů doručovaných prostřednictvím datových schránek
Podání učiněné fyzickou nebo právnickou osobou - držitelem datové schránky prostřednictvím datové schránky zásadně nemusí být podepsáno elektronickým podpisem, neboť autenticitu dokumentu zajistí samotný systém datových schránek. ...
odkaz
s Městským úřadem se těžko dohodnete. Také záleží o jakou plnou moc se jedná, některé PM i na FÚ musí být doručeny papírově, osobně
Děkuji za reakci i odkaz. Hádat se asi s paní úřednicí nebudu. Zajistím si přepis auta na jiném úřadě.
Krásný den všem.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Finanční správa zveřejnila technické informace a dokumentaci k EET 2.0
Sociální odvody OSVČ klesnou od července, novelu dnes podepsal prezident
JMHZ trápí zaměstnavatele, dodavateli systému ale ministerstvo prodloužilo termín
Zakopat peníze pod jabloň a utíkat. „Lepší penzijko“ schytalo na sítích kritiku
OSVČ klesnou od července zálohy o 715 Kč. Máme návod, jak získat rozdíl od ledna zpět
Reinkarnace Harryho Jelínka? Muž si vydělával prodejem dřeva, které nebylo jeho
4. 3. 2021 15:18
Dobrý den, posílala jsem na městský úřad plnou moc datovou schránkou a paní mi sdělila, že tuto plnou moc nemůže uznat, že musí být podepsaná elektronickým podpisem. Nebo klasicky zaslat v listinné podobě s ověřením. Studovala jsem zákon o datových schránkách, ale úplně mi to jasné není. Prosím máte s tím někdo zkušenost? Mě by potom datové schránky nedávaly smysl. Děkuji za reakce.