Hlavní navigace

2 stranky 1 fakturace

  • (neregistrovaný)

    6. 3. 2021 21:10

    Dobrý večer,

    mám na vas dotaz, provozuji 2 weby, jeden inzertni portal a eshop, na eshop se lze dostat z portálu a i pres samostatnou doménu. Doteď jsem fakturovala zvlášť. Inzertní svoji číselnou radu a eshop také svoji. Lze to nyní sloučit do jedné číselné řady? za objednávky z eshopu a za inzerci? Nevadí ze některé faktury z číselné rady budou za nakup zboží a některé na služby- inzerci? Příjde mi to jako mišmaš :-D

    Děkuji Simona

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2021 16:04

      horax

      Stanovení číselných řad je čistě na vás, jak vám to vyhovuje, nikoho jiného to nezajímá.
      Pokud budou faktury správně zaúčtované tak je to v pořádku.
      Ve vašem účetním programu lze určitě vyfiltrovat doklady i podle jiných kritérií než je číslo dokladu.

    • 7. 3. 2021 18:28

      Simona (neregistrovaný)

      Vedu pouze daňovou evidenci a jsem platce DPH. Takže tedy v jednom fakturacnim systému v jedné číselné řadě jak faktury za objednávky tak za inzerci.

      A ještě dotaz, jelikož mi eshop negeneruje objednávky k tisku takže si je nemohu vytisknout můžu si objednavky přepisovat do tohoto fakturačního systému který umožňuje vytvoření objednávkového dokumentu k vytisknutí a přicvakavat k faktuře? Nebo toto není možné. Potvrzeni (rekapitulace objednavky) o přijaté objednavce systémem chodi zákazníkům i mě do emailu.

      Děkuji Simona

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).